Jio ই আনিছে উৎকৃষ্ট সেৱাৰ এক প্লেন ! কি এই প্লেন , জানো আহক

Jio ই আনিছে উৎকৃষ্ট সেৱাৰ এক প্লেন ! কি এই প্লেন , জানো আহক

আপুনি এক বছৰৰ বাবে ডাটা, ক’ল, এছএমএছ আৰু অন্যান্য উৎকৃষ্ট সেৱাৰ সন্ধানত আছে নেকি? আপুনি এটা সুলভ আঁচনি বিচাৰে নেকি যিটোৱে এক বছৰৰ বৈধতাৰ সৈতে আহে? তেন্তে জিঅ’-ৰ এক প্লেন লব পাৰে। কোম্পানীৰ পৰ্টফলিঅ’-ত বহুতো প্লেন আছে যদিও এই প্লেনটোৱে আপোনাক বহুতো সুবিধা প্ৰদান কৰিব । জানো আহক কোনটো প্লেন আপোনাৰ বাবে উত্তম হ’ব। জিঅ’ কোম্পানীটোৱে কেইবামাহৰ বাবে প্লেন আগবঢ়ায়। জিঅ’-ৰ পৰ্টফলিঅ’-ত এনে এক সস্তা প্লেন অন্তৰ্ভূক্ত হৈছে। ইয়াত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে বহুতো লাভালাভৰ সুবিধা পায়। অৱশ্যে জিঅ’ই তিনিটা বাৰ্ষিক ৰিচাৰ্জ প্লেন আগবঢ়ায়। কিন্তু ইয়াৰ আটাইতকৈ সস্তা বিকল্পটো হ’ল ২ জিবি দৈনিক ডাটাৰ সৈতে আহে। জিঅ’ৰ এই প্লেনত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে সীমাহীন কলিং আৰু অন্যান্য সুবিধা লাভ কৰে।
জানো আহক এক বছৰৰ ৰিচাৰ্জ প্লেনত জিঅ’ই কি কি সুবিধা আগবঢ়াইছে-
৩৬৫ দিনৰ বৈধতাৰ তালিকাত সকলোতকৈ সস্তাত অহা জিঅ’ ৰিচাৰ্জ প্লেনটো ২৮৭৯ টকাত আহে। এই প্লেনত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে ২ জিবি ডাটা দৈনিক লাভ কৰে। ইয়াৰ বাহিৰেও গ্ৰাহকসকলে সীমাহীন কলিং আৰু দৈনিক ১০০ এছএমএছ লাভ কৰে।
অৰ্থাৎ ইয়াত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে কলিং, ডাটা আৰু এছএমএছ দিনৰ সুবিধা লাভ কৰে। উপভোক্তাসকলে জিঅ’ এপ’ৰ সদস্যতাও লাভ কৰে। সমগ্ৰ প্লেনত মুঠ ৭৩০ জিবি লাভ কৰে।
কিন্তু আপুনি অলপ বেছি টকা খৰচ কৰি বহুতো অতিৰিক্ত সুবিধা লাভ কৰিব পাৰে। ব্ৰেণ্ডৰ ২৯৯৯ টকাৰ ৰিচাৰ্জ প্লেনত গ্ৰাহকসকলে ৩৬৫ দিনৰ বৈধতা লাভ কৰে। এই সমগ্ৰ প্লেনত ব্যৱহাৰকাৰী সকলে দৈনিক ২.৫ জিবি ডাটা লাভ কৰে। অৰ্থাৎ গ্ৰাহকসকলে মুঠ ৯১২.৫ জিবি ডাটা লাভ কৰে।
ইয়াৰ বাহিৰেও ব্যৱহাৰকাৰীসকলক ভইচ কলিং আৰু দৈনিক ১০০ এছএমএছ লাভ কৰিব। এই প্লেনত জিঅ’ এপ’-ৰ প্ৰশংসামূলক সদস্যতা দিয়া হ’ব।
কেৱল এয়াই নহ’য়, এক বছৰৰ বাবে Disney + Hotstar Mobile-ৰ সদস্যতাও লাভ কৰিব। গ্ৰাহকসকলে ৪৯৯ টকাৰ এক বছৰৰ সদস্যতা এই প্লেনৰ সৈতে প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰিব ।

News desk , Ne India News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here