চনু সুদক লৈ শ্যাম ষ্টীলৰ নতুন টিভিচি অভিযান আৰম্ভ

47

প্ৰাথমিক টিএমটি বাৰৰ অন্যতম আগশাৰীৰ উৎপাদক আৰু নিৰ্মাতা শ্যাম ষ্টীলে চনু সুদক লৈ তেওঁলোকৰ নতুন টিভিচি অভিযান আৰম্ভ কৰিছিল। নতুন টিভিচিহৈছে শ্যাম ষ্টীলৰ “মাকচাদ তো ইণ্ডিয়া কো বানানা হে” অভিযানৰ সম্প্ৰসাৰণ  । এই অভিযানৰ উদ্দেশ্য হৈছে ব্ৰেণ্ড বাৰ্তা প্ৰেৰণ কৰা যে শ্যাম ষ্টীলে লোকসকলক তেওঁলোকৰ সপোন প্ৰাপ্ত কৰাত সহায় কৰিব কিয়নো ষ্টীল কেৱল এটা প্ৰদান, কিন্তু ধাৰণাটো হৈছে ৰাষ্ট্ৰ গঢ়ি তোলা। টিভিচি অভিযানটো মোগাই মিডিয়াৰ দ্বাৰা সৃষ্টি কৰা  হৈছে আৰু বৈভৱ মিশ্ৰাই পৰিচালনা কৰিছে।

এই টিভিচিৰ জৰিয়তে, শ্যাম ষ্টীলে জনসাধাৰণৰ শক্তি, নমনীয়তা আৰু বিশ্বাসক প্ৰতিনিধিত্ব কৰে এই চিন্তাৰে যে তীখা কেৱল এটা নৈবেদ্য কিন্তু ৰাষ্ট্ৰ নিৰ্মাণ হৈছে বৃহত্তৰ লক্ষ্য। এজনৰ সপোন প্ৰাপ্ত কৰাটোৱে অধ্যৱসায়, শক্তি আৰু সংকল্পৰ প্ৰতীক, যিবোৰ শ্যাম ষ্টীলৰ মূল ব্ৰেণ্ড দৰ্শনৰ সৈতেও সম্পৰ্কিত। টিভিচিয়ে এই চিন্তা প্ৰক্ৰিয়াৰ ওপৰত প্ৰতিফলিত কৰে যে যেতিয়া আপোনাৰ সপোনৰ ঘৰটো শ্যাম ষ্টীল ফ্লেক্সি-শক্তিশালী টিএমটি ৰিবাৰেৰে নিৰ্মাণ কৰা হয় তেতিয়া ই শক্তি আৰু নমনীয়তাৰ সঠিক ভাৰসাম্য প্ৰতিনিধিত্ব কৰে।

টিভিচি অভিযানত চনু সুদক এটা উচ্চ অট্টালিকাৰ নিৰ্মাণ ক্ষেত্ৰত প্ৰদৰ্শন কৰা হৈছে য’ত তেওঁ তেওঁৰ সপোন প্ৰাপ্ত কৰাৰ অভিজ্ঞতা ভাগ বতৰা কৰে। যেতিয়া এজনৰ সপোন শক্তিশালী ভেটিৰ ওপৰত নিৰ্মাণ কৰা হয়, যেনে তীখা, সেইবোৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি বাহাল থাকে। একেদৰে, যেতিয়া শ্যাম ষ্টীল ফ্লেক্সি-শক্তিশালী টিএমটি ৰিবাৰেৰে ঘৰ নিৰ্মাণ কৰা হয়, তেতিয়া এনে ঘৰবোৰ অধিক বহনক্ষম হয়। এই টিভিচিৰ জৰিয়তে শ্যাম ষ্টীলে এই বাৰ্তাটো তৈয়াৰ কৰে যেতেওঁ কোম্পানীয়ে কেৱল তীখা বিক্ৰী নকৰে কিন্তু দীৰ্ঘম্যাদী ভিত্তিত ৰাষ্ট্ৰ নিৰ্মাণত সহায় কৰে।

টিভিচি প্ৰচাৰ অভিযানৰ শুভাৰম্ভণি অনুষ্ঠানত বক্তব্য ৰাখি  শ্যাম ষ্টীলৰ সঞ্চালক শ্ৰীযুত ললিত বেৰিৱালাই কয়, “শ্যাম ষ্টীল ব্ৰেণ্ড হিচাপে কি থিয় হৈ আছে তাৰ নীতিক প্ৰচাৰৰ বৰ্ণনাটোৱে মূৰ্ত কৰি তুলিছে।   আমি শ্যাম ষ্টীলত মানুহক তেওঁলোকৰ সপোন গঢ়াত সহায় কৰি ৰাষ্ট্ৰ গঢ়ি তোলাৰ লক্ষ্য ৰাখিছো। টিভিচিয়ে মানুহক তেওঁলোকৰ সপোন প্ৰাপ্ত কৰাত সহায় কৰাৰ বাবে চনুৰ দৃষ্টান্তমূলক কামৰ সন্দৰ্ভত ব্ৰেণ্ডটোৰ চিন্তাপ্ৰতিফলিত কৰে। এই অভিযানৰ জৰিয়তে আমি আমাৰ লক্ষ্য দৰ্শকৰ সৈতে এক গভীৰ সংযোগ স্থাপন কৰিব বিচাৰিছোঁ।”

টিভিচিত শ্যাম ষ্টীলৰ সৈতে সম্পৰ্ক স্থাপন কৰাৰ সন্দৰ্ভত চনু সুদে কয়, “শ্যাম ষ্টীলৰ সৈতে কাম কৰাটো এক আশ্চৰ্যকৰ অভিজ্ঞতা আছিল। এই টিভিচিৰ জৰিয়তে আমি ইনস্পিৰ ইলোকসকলক তেওঁলোকৰ সপোনবোৰ অনুসৰণ কৰিবলৈ আৰু দৰ্শকৰ সৈতে ব্ৰেণ্ড সংযোগ স্থাপন কৰিবলৈ অপেক্ষা কৰিআছো। “

এই অভিযানৰ ধাৰণা সন্দৰ্ভত মোগাই মিডিয়াৰ সৃষ্টিশীল সঞ্চালক শ্ৰীযুত হৰিশ অৰোৰাই কয়, “শ্যাম ষ্টীল ফ্লেক্সি শক্তিশালী টিএমটি বাৰ টিভিচিৰ সৈতে, আমি এই দেশৰ লাখ লাখ যুৱক-যুৱতীৰ সপোন জ্বলাই তুলিবলৈ চেষ্টা কৰিছো। আজিৰ যুৱপ্ৰজন্ম নতুন ভাৰতত সফলতাৰ শীৰ্ষত উপনীত হ’বলৈ ভালদৰে প্ৰস্তুত।  আৰু বাকী গৌৰৱটো ব্যতিক্ৰমীভাৱে পালিশ কৰা অভিনেতা আৰু এজন মহান মানুহ – চনু সুদে যোগ দিছিল।”

চনু সুদ, সমগ্ৰ দেশজুৰি লকডাউনত ভয়ংকৰ সংকটত থকা লোকসকলক সহায় কৰাৰ বাবে তেওঁৰ মানৱীয় প্ৰচেষ্টাৰ জৰিয়তে দেশৰ হাৰ্টথ্ৰব আৰু আদৰ্শ হৈ পৰিছে। চনু সুদ আৰু ব্ৰেণ্ডৰ মাজৰ সম্পৰ্কএকে মূল মূল্যৰ ওপৰত প্ৰতিফলিত হয়, অৰ্থাৎ, মানুহক তেওঁলোকৰ সপোন বোৰ বাজে আৰু দীৰ্ঘম্যাদী সম্পৰ্ক গঢ়াত সহায় কৰে। টিভিচি অভিযানটো 360 ডিগ্ৰী পদ্ধতিৰ জৰিয়তে প্ৰচাৰ কৰা হ’ব। ডিজিটেল প্লেটফৰ্মৰ নেতৃত্বত, টিভিচিটিভি আৰু চিনেমা হলত নিউজ আৰু জিইচি চেনেলত প্ৰদৰ্শন কৰা হ’ব। ইয়াৰ পিছত উৎসৱৰ বতৰলৈকে যোগাযোগ বজাই ৰাখিবলৈ বাহিৰ আৰু মুদ্ৰণ অভিযান আৰম্ভ কৰা হ’ব। 

4,500 কোটি টকাৰ বাৰ্ষিক টাৰ্ণঅ’ভাৰ থকা শ্যাম ষ্টীল এতিয়া চি.ও.ভি.আই.ডি.-19 মহামাৰীৰ ফলত হোৱা ব্যাঘাতৰ সন্মুখীন হৈ এক স্থিৰ সম্প্ৰসাৰণ মোডত আছে। নতুন ভাৰত নিৰ্মাণৰ এক অবিচ্ছেদ্য অংশীদাৰ কোম্পানীটোৱে 2030-31 বৰ্ষৰ ভিতৰত 300 নিযুত টন ইস্পাত উৎপাদনৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰাত অৰ্থপূৰ্ণভাৱে অৰিহণা যোগাবলৈ প্ৰতিশ্ৰুতিবদ্ধ। শ্যাম ষ্টীলে চনু সুদৰ উপৰিও অলিম্পিক পদক বিজয়ী লভলিনা বৰগোহাঁই আৰু মনপ্ৰীত সিঙক তেওঁলোকৰ বিল্ড ইণ্ডিয়া ব্ৰেণ্ড এম্বেচেডৰ হিচাপে স্বাক্ষৰ কৰিছে। ব্ৰেণ্ডটো কোম্পানীৰ মুখ হিচাপে বিৰাট কোহলী আৰু অনুষ্কা শৰ্মাৰ সৈতেও জড়িত।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here